Favori Basım ve Matbaa

 

REFERANSLAR

05449357736

Kurumsal şirketlerden, özel kişilere, ve özel şirketlere kadar olan müşterilerimiz. İşte bizden memnun olan ve onlardan memnun olduğumuz referanslarımız...

 

FAVORİ BASIM AMBALAJ BASKI


Ambalaj baskı ürünleri için genel manada bir ürünü içinde barındıran, koruyan, muhafaza eden güvenle taşınmasını sağlayan ve üzerinde ürün bilgisi barındıran araçlar denilebilir.

Favori Basım, farklı çeşitlerde ambalaj baskı ve basım yapan bir firmadır. Bastığı ambalajlar ile ürünlerin tam anlamıyla korunmasını hedefler. Ambalaj baskı ve basım çeşitleri; maske kutu baskı, kutu baskı, karton baskı, bez torba baskı, çanta baskı, kolonya kutu baskı, dezenfektan kutu baskı ve bez çanta baskı işlemleridir.
 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

  Gayemiz matbaa sektöründe edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimlerimizin, kaliteli hizmet anlayışıyla bütünleştirip kapsamlı ürün yelpazemiz ile olağan en kısa sürede ve yüksek kalitede müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

  Favori Basım olarak son teknoloji basım makine ve parkur sistemleri ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.  Kaliteli hammaddemiz ve teknolojimizde hizmetinizdeyiz.

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim

  Ambalaj Baskı ve Basım

  Ambalaj baskı ürünleri için genel manada bir ürünü içinde barındıran, koruyan, muhafaza eden güvenle taşınmasını sağlayan ve üzerinde ürün bilgisi barındıran araçlar denilebilir. Favori Basım, farklı çeşitlerde ambalaj baskı ve basım yapan bir firmadır. Bastığı ambalajlar ile ürünlerin tam anlamıyla korunmasını hedefler. Ambalaj baskı ve basım çeşitleri; maske kutu baskı, kutu baskı, karton baskı, bez torba baskı, çanta baskı, kolonya kutu baskı, dezenfektan kutu baskı ve bez çanta baskı işlemleridir.

  Bez Torba Baskı Çeşitleri

  Bez torba ve çanta ürünleri, bir maddeyi taşımak ve ambalajlamak için kullanılan en çevreci araçlardır. Tamamen pamuktan yapılan bez çanta ve bez torbalar, ambalaj baskı ve basımı için de kolaylıkla kullanılabilir. Favori Basım tarafından yapılan bez malzeme kullanılan baskı çeşitleri; bez torba baskı, çanta baskı ve bez çanta baskı çeşitleridir. Hava alan yapıları ile bez torba baskı işlemi ile ambalajlanan ürünler, uzun süre tazeliklerini kaybetmeden ilk günkü gibi kalabilirler. Gıda, sanayi, hediyelik eşya gibi daha birçok sektörde bez torba baskı, çanta baskı ve bez çanta baskı işlemleri kolaylıkla kullanılabilir. Favori Basım, sahip olduğu yüksek teknolojili cihazlar ile müşterilerinin isteğine ve kişiye özel olarak bez çanta baskı, bez torba baskı ve çanta baskı işlemlerini kolaylıkla yapabilir.

  Kutu Baskı Çeşitleri

  Kutu baskı işlemleri, en çok tercih edilen ambalaj baskı çeşididir. Bir ürünü muhafaza etmenin en güvenli yollarından biri kutu içerisine almaktır. Özellikle hassas ürünler kutu baskı ürünleri ile güvenle saklanabilir. Son dönemlerde hayatımızda popüler hale gelen maskeler, kolonyalar ve dezenfektanlar da kutular ile saklanabilirler. Favori Basım yaptığı, maske kutu baskı, kolonya kutu baskı ve dezenfektan kutu baskı işlemleri ile bu tür ürünlerinin karton baskı ile paketlenmesini daha kolay hale getirir.

  Maske kutu baskı, kolonya kutu baskı ve dezenfektan kutu baskı ürünleri hijyenik olarak saklanması gereken bu ürünlerin steril kalmasını sağlar. Favori Basım tarafından yapılan tm kutu baskı işlemlerinde isteğe göre, ürün özellikleri, firma logosu, ürün görseli baskıları yapılabilir. Kutu baskı işlemleri müşterinin isteğine göre hazırlanarak, kurumsal kimliklerin oluşmasını ve marka bilinirliğinin artırılmasını sağlar. Kutular genellikle karton baskı yapılarak hazırlanırlar. Böylece ürünler hem muhafaza edilir hem de hassas bir şekilde paketlenebilir. Favori Basım tarafından farklı ürünlerin ambalajlanması için de karton baskı yapılarak ambalaj baskı ve basım yapılabilir.