Ataşehir Dijital Baskı Merkezi - Favori Basım ve Matbaa

Ataşehir Dijital Baskı Merkezi

Ataşehir Dijital Baskı Merkezi

Dijital tabanlı görüntüleri çeşitli ortam alt tabakalarına doğrudan yazdırma işlemine dijital baskı denir. Favori Basım Matbaa Ataşehir dijital baskı merkez olarak hızlı ve yüksek kalitede dijital baskı alınmasını sağlar.

Sıklıkla karıştırılsa da ofset baskı ve dijital baskı birbirinden farklı şeylerdir. Dijital baskı da ofset baskıdan farklı olarak baskı plakasına gerek duyulmaz.


Ataşehir dijital baskı merkezi, PDF'ler veya masaüstü yayın dosyaları gibi dijital dosyaları, kağıda, fotoğraf kağıdına, tuval, kumaş, sentetik, kart stoğu ve diğer alt tabakalara baskı yapmak için doğrudan dijital baskı makinesine gönderebilir. Ataşehir dijital baskı merkezinin baskılama yaparken kullandığı geliştirilmiş teknoloji, dijital kaliteyi daha fazla kullanım için kabul edilebilir kılıyor. Dijital baskı diğer baskı türlerine daha avantajlı bir baskı türüdür. Değişken veri kabiliyetine sahiptir. Özellikle her parçaya benzersiz bir kod verilecekse dijital baskı tek ve en etkili baskı yoludur.

Favori Basım Ataşehir dijital baskı merkezinde uygulanan dijital baskı işlemleri, uygun maliyet avantajı sağlar. Hızlı baskı almanın yanı sıra üretimde sağladığı üstünlük de avantajları arasında yer alır. Ataşhir dijital baskı merkezinin kalitesi ve hızındaki gelişmelerle, dijital baskının önceki dezavantajları hızla kayboluyor ve dijital baskı makineleri ofset çıkışındaki boşluğu kapatıyor. Dijital baskı işlemlerinde kurulum masrafları kısa vadede daha düşüktür. Dijital baskının en büyük avantajlarından birisi, isimler, adresler, kodlar veya numaralandırmalar gibi değişken verilerin kolayca ayarlanabilmesi ve değiştirilebilmesidir.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim