İstanbul İnsert Basımı - Favori Basım ve Matbaa

İstanbul İnsert Basımı

İstanbul İnsert Basımı

İnsert, tanıtım, kampanya ya da bilgilendirme amaçlı kullanılan tek sayfalı ya da çok sayfalı kitapçıklardır. İstanbul insert basımı yapan firmalar, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre insert basımı yaparlar.

İnsertler, müşterilere, anlık, haftalık, aylık, 3 aylık gibi periyotlarda basılarak gönderilirler. Kampanyaların yanı sıra insertler ile ürünlerin fiyat bilgileri ve özellikleri de tanıtılabilir.


Favori Basım müşterilerinin isteklerine özel insert basımı yaparlar. En çok basılan insert çeşitleri, market insertleridir. Favori basım tarafından yapılan insert basımları, genelde bol resim, baskı kalitesi yüksek ve renkli baskı ile basılmaktadır. İnsert baskıları zamanla yarışan bir reklam ürünüdür. Genelde insert tasarımlarında metin yazıları kısa, ürün ön planda, ürünleri ve fiyat listesini tanıtımlar da kısa bir şekilde bilgileri paylaşılmalıdır. Kağıt seçiminde haftalık insert baskıları veya aylık insert baskıları çok hızlı tüketilen bir ürün olması sebebi ile genelde 90 gram kuşe kağıt tercih edilir. İstanbul insert basımı yapan firmalar, basım kalitesine ve görsellerin çözünürlüğüne çok öne verir. Bunun nedeni, kağıt kalitesi ve renk canlılığı arttıkça hedef kitle tarafından daha dikkat çekici olmasıdır.

İstanbul insert basımı yapılan firmalar dikkatli seçilmelidir. İnsert baskılarında yapılabilecek imla hatası veya fiyat hatası firmaları, müşteriler tarafından zor duruma sokabilir. İstanbul insert basımı için firma seçilirken mutlaka Favori Basım gibi, kendi bünyesinde grafik tasarım ekibi olan ve kendi matbaa tesislerinde üretim yapan matbaa firmaları seçilmelidir.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim