İstanbul Bardak Basımı - Favori Basım ve Matbaa

İstanbul Bardak Basımı

İstanbul Bardak Basımı

Dijital baskı son dönemlerde hayatımızın içine girmiş bir kavramdır. Bardak, kumaş ya da porselen gibi materyallere yapılan dijital baskılar cisimlere, özel bir görünüm katar.

Bardak basımı da son dönemlerde popüler olmuş baskı çeşitlerindendir. İstanbul bardak basımı, son dönemlerde oldukça talep görüyor. Bardak basımı ile yapılan bardaklar hem kişisel kullanım hem de hediye için oldukça uygun ürünlerdir. Bu ürünler hediye olarak tercih edildiğinde, verilen kişide kalıcı bir hatıra olma özelliği taşır. Kişiye özel baskı yapılma seçeneği sayesinde, en özel anlar sık sık kahve ya da çay gibi meşrubatları içerken bile hep yakınınızda durur.


Favori Basım, hem kişiye özel bardak modelleri hem de popüler olmuş figürleri bardaklar üzerine baskı yapıyor. İstanbul bardak basımı ürünleri promosyon ürünleri arasında da en çok tercih edilenlerden biridir. Bardak baskı ürünleri arasında başlıca kulplu bardaklar gelirken kişinin isteğine göre farklı birçok ürün de tercih edilmektedir. Bu ürünler arasında; fincan, kahve fincanı, şeffaf kupa, kokusuz küllük, kalp kulplu kupa vs. yer almaktadır.

Bardak basımı üzerine yapılacak baskı seçildikten sonra, görsel ya da metin bardağın üzerine özel sublimasyon baskı tekniği ile aktarılmaktadır. İstanbul bardak baskı ürünleri üzerine yapılan baskılar ile, doğum günü, toplantı, firma promosyonları, özel günler için kalıcı bir ürün ortaya çıkarılmış olur. Favori Basım, İstanbul bardak basımı yapan firmalar içinde öncüdür. Yapılan bardak basımı ürünleri ile, anılar, resim, yazı, grafik, logo veya hepsi birlikte olacak şekilde ürünün üzerine baskı olarak aktarılabilir.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim