Karton Kutu Baskı - Favori Basım ve Matbaa

Karton Kutu Baskı

FKT01

 • Açık Ebadı: 27*31,5
 • Bitmiş Ebadı: 11*20 Cm
 • 400 gr Amerikan Bristol
 • Özel Kesim Yapıştırma
 • Mat Selefon
 • CMYK Baskı

FKT02

 • Açık Ebadı: 21,5*18,4 Cm
 • Bitmiş Ebadı: 5*8,5 Cm
 • 350 Mat Kuşe
 • Özel Kesim Yapıştırma Pencereli
 • Parlak Selefon
 • CMYK Baskı

FB03

A4 (Kapalı Hali 10*21)
6 Sayfa115 gr. Parlak Kuşe
22 Kırım
CMYK 4+4 Renk Baskı

FB06

A5
2 Sayfa
157 gr. Parlak Kuşe
CMYK 4+4 Renk Baskı

FB05

20*66 Cm (Kapalı Hali 20*11)
8 Sayfa
135 gr. Parlak Kuşe
3 Kırım
Akordiyon Kırım
CMYK 4+4 Renk Baskı

FB04

29,7*63 Cm (Kapalı Hali A4)
6 Sayfa
170 gr. Parlak Kuşe
2 Kırım
CMYK 4+4 Renk Baskı

FB07

20*21 Cm (Kapalı Hali 10*21)
4 Sayfa
200 gr. Parlak Kuşe
CMYK 4+4 Renk Baskı

Broşür

Daha çok tanıtım amaçlı kullanılan broşür satılmak istenen ürün ve ya hizmet hakkında firma için basılmaktadır. Detaylı bilgi ve görsel aktarmanın uygun maliyetli, kalıcı bir yoludur. İçeriğine göre uyarlanabilecek boyutlar ile hedef kitleye dağıtılarak konu hakkında bilgilendirilebilir. Broşür ile aynı zamanda reklamda gerçekleştirilir. Ürün ve fiyat bilgisi ile hedef kitle satın almaya yönlendirilirken akılda kalıcılık da sağlanmaktadır.

Özel Broşür Baskı Seçenekleri

Tanıtım broşürleri, işletmelerin müşterilere değerlerini iletmek için kullandıkları en önemli pazarlama araçlarından biridir. Basit bir tek taraflı el ilanıdan üç katlılara, çapraz katlamaya kadar, Favori Basım ve Matbaa, işinizi farklı kılan broşür ve el ilanları için en iyi matbaacıdır. Uzmanlarımız, baskının tüm alanlarında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve işletmenizin kendi başarı markanıza ulaşması için bu bilgiyi paylaşmaya hazırdır.

Özel bir baskıya sahip bir broşür baskı, müşterilere tek bir kelime okumadan önce bile markanızın içeriğini söyleyecektir. Görünüm, his veya ilginç bir kıvrımla olan tasarım sizi unutulmaz kılar.

Broşür Baskı da Doğru Adres. Broşür Fiyatları ve Broşür Bastırma Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız. Partilere Özel Broşür Baskılarınızı Hazırlıyoruz.

Standart broşür boyutları nelerdir?

En yaygın ebat broşürü, genellikle üç katlı broşür olarak üç panele katlanan 8,5 x 11 inç boyutundadır. Diğer yaygın ebatlar, 8,5 "x 14" boyutunda, dört panele katlanmış ve 11 "x 17" boyutundaki yasal ebat broşürüdür. Büyük 11 x 25,5 inçlik broşür genellikle üçte bir oranında 8.5 "x 11" boyutunda katlanır.

Broşürü, hayal edebileceğiniz her boyutta veya şekilde hazırlamanıza yardımcı olabiliriz. Aslında, sıra dışı ve ilginç broşürler üzerinde çalışmayı tercih ediyoruz çünkü ne yapabileceğimizi daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor.

Broşürlerin katlanmasının yaygın yollarından bazıları nelerdir?

Bilgiyi görüntülemek için ilginç formatlar oluşturmak üzere broşür katlamanın birçok yolu vardır. Yaygın olarak kullanılan yarım veya üç kat dışında, en popüler olanlardan birkaçı Z veya akordeon kat, kapı katının açık ve kapalı versiyonları, yarı sonra üç kat ve çift paralel veya 4 panel kat. Panellerin farklı boyutlarda olduğu, çok sanatsal ve göz alıcı şaşırtıcı bir sunum yaratan birkaç çeşit ofset kıvrımı vardır.

Neden Pazarlama İçin Broşür Baskı Kullanmalı?

Müşterilerin baskıda gördükleri bir şeyi hatırlama olasılıkları% 70 daha fazladır ve broşürler mesajınızı yazdırmanın en uygun yollarından biridir.

Broşür Nedir?

"Broşür" terimi gerçekten bir dizi basılı varlığa atıfta bulunur. Broşürler panel oluşturmak için katlanan basılı pazarlama malzemeleridir. Her panel, pazarlama mesajlarınızı tutmak için yeni bir yüz.

Bir broşür ne tür bir kağıda basılabilir?

İnce kaplanmamış ve parlak kaplamalı kağıtlardan, katlandığında çok sert bir broşür oluşturan kalın kapak stoğuna kadar hemen hemen her tür kağıt stoğuna basılabilir. Standart broşür basım kağıtlarımız aşağıda listelenmiştir, ancak geri dönüştürülmüş ve SmartFlex

sentetik kağıtlar da dahil olmak üzere birçok çeşit mevcuttur . Bazı kağıtlar belirli kullanımlar için daha iyi çalışır, bu nedenle kendi projeniz için öneriler için baskı uzmanlarımıza danışın.

Broşürümde yırtılabilir delikli bir bölüm alabilir miyim?

Tabii, kolay çıkarılması için küçük bir bölüm veya tüm katlanmış panel delinebilir. Bu, broşürün büyük kısmını gelecekte referans almak üzere el altında tutarken, insanların etkileşime girmelerini veya işletmenizi ziyaret etmelerini sağlamak için indirim kuponu teklifi, bilet veya başka bir teşvik etmenin harika bir yoludur. Müşterilerimizin size postayla bir kart iade etmelerini sağlayan parçalar bile oluşturabiliriz, böylece pazarlama dolarlarınızın çalıştığını bileceksiniz.

Broşür baskı şablonunuz var mı?

Ortak kıvrımlı standart büyüklükteki broşürlerimiz için düzen şablonlarımız mevcuttur . Standart olmayan ölçüler ve kıvrımlar için bize danışın.

İşim için bir broşür tasarlamama yardım eder misiniz?

Elbette, işiniz için mümkün olan en iyi broşür basıkı almak için sizinle birebir çalışacak tasarımcılar bulduk. Ve bizim fiyatımız makul.

BROŞÜR BASIMI

2 sayfadan 8 sayfaya kadar basılabilen parlak kuşe kâğıdına basılmakta iki kıvrımlı akordeon kıvrım olarak ta tasarlanabilir. Broşür indirim yeni ürün açılış gibi kısa süreli değişimleri çok kısa sürede en iyi şekilde hedef kitleye ulaştırabilir. Broşür basımı ürün, indirim, tanıtım, açılış ne için basıldı ise dikkat çekici ama sade bir şekilde basılarak daha fazla kişinin okuması sağlarsanız reklam amacına ulaşmış olur. Broşür basımı için karışık tasarımlar yerine vurgu yaparak hedef kitlenin dikkatini çekmek daha kolay olur. Broşür amacına en kısa sürede ulaşan reklamı en iyi yapmanızı sağlayan ekonomik bir tanıtım ürünüdür. Kaliteli kuşe kâğıt kullanılarak şık bir tasarımla bu işi yapmak çok daha akıllıca. Broşürleriniz ile birlikte ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz kalem baskısını da incelemenizi öneririz