İstanbul Takvim Basımı - Favori Basım ve Matbaa

İstanbul Takvim Basımı

İstanbul Takvim Basımı

İstanbul takvim basımı yaptırmak isteyen kişilerin en yoğun olduğu illerden birisidir. Takvimler her yıl promosyon ve reklam çalışmalarında kullanılan araçlardan biridir.

İstanbul takvim basımı taleplerinin yoğun olmasının nedenlerinden biri de reklam ve promosyon ağının geniş olmasıdır. Takvimler tüm yıl boyunca masada ya da duvarda sürekli durduğundan marka bilinirliğini ve hatırlanırlığını arttıran bir unsurdur.


Favori Basım tüm takvim çeşitlerini müşterilerinin isteği doğrultusunda tasarlar ve basımını yapar. Farklı takvim çeşitleri, farklı kağıt ve hamur kalitesinden basım yapılabilir. Renk ve tasarımları da yine müşterinin isteğine göre Favori Basım tasarımcıları tarafından düzenlenebilir. İstanbul takvim basımı talepleri, reklam amaçlı olmasının yanı sıra kişiye özel hediye olarak kullanmak amacıyla da çok sayıda gelmektedir. Promosyon, kişiye özel hediye ve reklam amacıyla kullanılan takvim çeşitleri; gemici takvimi, masa takvimi, piramit takvim ve duvar takvimi çeşitleridir. Gemici takvimi, promosyon ürünlerinden en çok tercih edilenlerin başında gelir. İsteğe bağlı olarak 2-3-4 göbekli olabilmektedir. Göbekler arası spiral ile bağlantılıdır. Özel üretimlerin yanı sıra hazır modellere logo, adres ve telefon gibi bilgiler eklenerek de hazırlanabilir. Duvar takvimi, En çok bastırılan promosyon ürünleri arasındadır.

Şirketler kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı poster duvar takvimlerini müşterilerine vererek hem müşteri memnuniyeti sağlarlar hem de bilinirliklerini arttırırlar. Masa takvimi, önemli günlerin tarihlerini hatırlamak, zaman yönetimini iyi yapmak gibi çalışanların verimliliğini de sağlayan bir takvim çeşididir. Genellikle şirketler tarafından promosyon ürünü olarak kullanılırlar. Masa takvimi, sürekli olarak masa üzerinde bulundurulan ve üzerine notlar alınabilen bir takvim türüdür. Çeşitli tip ve formlarda tasarlanan ve basılan masa takvimleri, firmaların promosyon ve reklam çalışmalarında oldukça önemli bir yer tutuyor. İstanbul takvim basımı yapan firmalar içinde yer alan Favori Basım, birbirinden farklı tasarımlarda takvimleri hazırlar ve basımını yapar.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim