İstanbul Matbaa Firmaları - Favori Basım ve Matbaa

İstanbul Matbaa Firmaları

Kartvizit, broşür, Amerikan servis, bloknot gibi matbaa ürünlerini kaliteli malzemelerle müşterilerinin beğenisine sunuyor. Matbaa işlemleri baskı öncesi ve baskı olarak ikiye ayrılır. Baskı öncesi işlemlerde ürünü belirleme ve tasarımını belirleme gibi daha öznel konular yer alır. Baskı aşamasında ise, kullanılacak teknik, kullanılacak kağıt ya da materyal, saklama gibi konular bulunur. Favori Basım, hem baskı hem de baskı öncesi aşamalarda hazırladığı eskizler ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapıyor. İstanbul matbaa firmaları, matbaa ürünlerinde çok fazla çeşit hazırlayarak müşterilerinin beğenilerine sunuyor. Farklı renk, görünüm, model ve materyallerdeki ürünler, İstanbul matbaa firmaları tarafından yüksek kalitede basılıyor.

İstanbul matbaa firmalarından yaptırılabilecek ürünler; bardak, çanta, kalem, kartvizit, dosya, anahtarlık, saat, takvim, kutu ve Amerikan servis, broşür, kartvizit, fatura/irsaliye, dergi, küp bloknot, antetli kağıt, sunum dosyası, katalog, ajanda, spiralli defter, insert, karton etiket, afiş, poster, unutmayınız bloknot ve karton kutu olarak sıralanabilir. İstanbul matbaa firmaları içinde yer alan Favori Basım, basım yaptığı her üründe kaliteyi öne çıkarıyor. Bunun yanı sıra, aynı anda çok sayıda ürün basabilme kapasitesi ile alanındaki uzmanlığını ortaya koyuyor.

İstanbul Matbaa Firmaları

Matbaa denilince akla ilk olarak klasik matbaa ürünleri geliyor. İstanbul matbaa firmaları arasında yer alan Favori Basım, klasik matbaa anlayışına yeni bir tarz getiriyor.

Son teknoloji matbaa teknolojisi ile çalışan Favori Basım, hızlı ve kaliteli basımı bir arada sunuyor.

 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim