Flyer Baskı - Favori Basım ve Matbaa

Flyer Baskı

Ataşehir Dijital Baskı Merkezi

Flyer, bir reklam ve duyuru aracıdır. Hizmet ve kampanyaların tanıtılması için hazırlanır. Tek sayfalıdır. Favori Basım, flyer baskı konusunda alanında uzman bir baskı merkezidir.

Geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen flyer baskı ürünleri, dağıtımı kolay maliyeti düşük araçlardır. Bu özelliği sayesinde de oldukça ilgi görür.


Favori Basım, flyer baskı ürünlerini hazırlarken farklı ve özgün gözükmesine dikkat eder. Sıradan ve birbirinin aynı olan flyerler yeterince ilgi görmez ve işlevini yerine getiremez. İyi bir flyerin mutlaka kaliteli bir kağıda kaliteli malzemeler kullanılarak basılması gerekmektedir. Flyer baskı çalışmaları, doğru ve amaca uygun yapıldığında ivmeyi her zaman pozitif şekilde hareketlendirir ve reklamın amacına ulaşmasını sağlar. Favori Basım, flyer tasarımı hazırlarken bir ürün veya kampanyaya yönelik cezbedici içerikler üretir. Çünkü flyer baskılar kısa olmalıdır ve en önemlisi açık olmalıdır. Flyer küçük ölçülerde tasarlanıp yüksek adetlerde matbaa baskısı yaptırılarak kullanılmalıdır.

Flyer baskı tasarlanırken ürünü olduğu gibi anlatacak bilgiler içermeli, metinler sadeleştirilmeli ve herkesin anlayabileceği şekilde kullanılmalıdır. Çok fazla ürün ve hizmeti anlatayım derken müşteri gözünde algılanamamaktan kaçınılmalıdır. Flyer baskı ölçülerinde 14×20 cm, 21×29.7 cm , 10×14 cm , 10×21 cm en çok tercih edilen ölçülerdir. Flyer maliyetlerini düşük tutmak amacıyla düşük gramaj diye tabir edilen 90, 135, 175 gr kağıtlara bastırılmalıdır. Eğer bu kağıtların ince kaldığı düşünülürse 200 – 250 gr kağıtlarda kullanılabilir. Flyer baskı kağıdı olarak kuşe ve I. Hamur kağıt kullanılarak matbaa baskısı yapılabilir. Tercihe göre flyerlar tek renk baskılı 2 renk baskılı ve çok renkli şekilde basılabilir. Sadece yazıdan oluşan flyerlar 1 veya 2 renkten oluşurken, içinde fotoğraf olan flyerları renkli bastırmak reklamın amacına ulaşması için her zaman daha doğru olacaktır.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim