Katlama Broşür Baskı - Favori Basım ve Matbaa

Katlama Broşür Baskı

Ataşehir Katlama Broşür Baskı

Broşür, el ilanları arasında en çok tercih edilen reklam araçlarından biridir. Katlama broşür baskı da en çok tercih edilen baskı çeşitlerinden biridir.

Broşür baskı yapılırken, tasarımı, boyutları, kağıt özellikleri, baskı da kullanılacak malzemeler, kullanılacak renkler gibi detaylara dikkat edilmelidir.


Katlama broşür baskıda katlama sayısına göre tasarım yapılacağı için tasarımdan önce sayfa sayısı belirlenmelidir. İstanbul Ataşehir baksı merkezleri katlama broşür baskının en çok yapıldığı bölgelerdendir. Katlama Broşür Baskı ile yapılan broşür boyutları genellikle A4 kağıdı boyutunda olur. A4 boyutundaki broşürler ya da 3 katlamalı olacak şekilde ayarlanabilir. Katlama broşürlerin küçük olmasının nedeni katlama bölgesinden katlandıktan sonra şişme yapmaması içindir. Katlama broşür baskı ile yapılacak olan tasarımlarda renk skalasından seçilecek olan renklerinde büyük bir önem taşımasından dolayı, sıcak renklerle soğuk renkler bir arada tercih edilmez. Sektöre göre değişkenlik gösterecek olan renk seçimleri broşürlerin etki seviyesini değiştirir.

Broşür tasarımı yapacak olan tasarımcıların broşür tasarımları yaparken tasarımla ilgili birçok konuya dikkat etmeleri gerekir. 2021 broşür modelleri farklı renklerde ve boyutlarda tasarlanabilir. Katlama broşür baskı ile yapılan broşür sayfaları sektöre göre değişkenlik gösterir. Yapılacak olan çalışmalarda kırım sayısına göre tasarım yapacak olan tasarımcılar, ön yüzeye görsel çalışma yapmalıdır. Yapılacak olan broşür yüzeyleri bu oranlar sayesinde şişmeden düzgünce oturmuş olur. Katlama broşürlerin içe katlanan kısım diğer kısımlardan çok az farkla küçük olur. 2021 baskı teknikleri katlama broşür baskıda kendini gösterir. İstanbul Ataşehir baskı merkezlerinde basılan ürünlerin, katlama broşür baskı fiyatları değişiklik gösterir. Favori basım en ucuz broşür basımı yapan baskı merkezlerindendir. Katlama broşür baskı fiyatları broşürün özelliklerine göre değişir.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim