İstanbul Ajanda ve Spiralli Defter Basımı - Favori Basım ve Matbaa

İstanbul Ajanda ve Spiralli Defter Basımı

İstanbul Ajanda ve Spiralli Defter Basımı

Ajandalar, genellikle firmaların özel günlerde dağıttığı küçük, ciltli ve renkli defterlerdir. İstanbul ajanda ve spiralli defter basımı firmaları, özel günler için ajanda ve spiralli defter basımı yaparlar.

Firmalar genellikle; yılbaşında ve kuruluş yıl dönümlerinde, günlük tutulabilen ve randevuların yazıldığı iş defterlerini bastırarak dağıtır. Bu defterlere ajanda denir. Ajandalar, firma logo, amblem ve iştigal konusu baskılı olduğundan tanıtım aracıdırlar.


İstanbul ajanda ve spiralli defter basımı firmaları, reklam amacına uygun olarak farklı özelliklerde ajanda ve spiralli defter basımı yaparlar. Ajanda ve spiralli defterler genellikle promosyon ürünleri olarak üretilirler.

Favori Basım, her ihtiyaca ve amaca uygun ajanda ve spiralli defter basımı yapıyor. Özellikle promosyon olarak verilen ajanda ve spiralli defterler bir yıl boyunca hem müşterilere marka hatırlatmasına yararlar hem de müşteri tutunmasını arttırırlar. İstanbul ajanda ve spiralli defter basımı yapan firmalar müşterilerine; kağıt özelliğini ve kalınlığını seçme imkanı sunarlar. Daha sonra ise müşteriler, kapak özellikleri ile kaplama özelliklerini (kağıt, deri, kumaş) belirler ve ardından hemen sipariş vererek basımı beklemeye başlarlar. Son dönemlerde oldukça popüler olan kişilerin ismine özel olarak isimlendirilmiş ve kişiselleştirilmiş ajandalar da yine lazer veya serigraf baskı ile halledilir. İstanbul ajanda ve spiralli defter basımı yapan firmalardan olan Favori Basım, ajanda ve spiralli defter basımı yaparken müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre çalışma yapar. Her renk, model, boyut, kaplama malzemesi kullanılarak Favori Basım tarafından ajanda ve spiralli defter basımı yapılır.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim