Saat Baskı - Favori Basım ve Matbaa -

Saat Baskı

FDS01

  • Metal Duvar Saati
  • 4 Renk Ofset Baskı
  • 38 Cm

FDS02

  • Cam Duvar Saati
  • 4 Renk Ofset Baskı
  • 25*13 Cm

FDS03

  • Cam Duvar Saati
  • Tek renk
  • 50 Cm

Saat Basımı

Duvar saatleri evinizin en önemli inceliklerinden biridir. Bir odanın duvarına asılan şık bir saat evinizi daha güzel gösterecektir. Favori Basım ve Matbaa sayesinde kendi özel tasarımınızı içeren bir saat siparişi verebilirsiniz. Kişisel kullanımlar harici firma reklamları içinde saat yaptırabilirsiniz. Firmanızın slogan veya ismini duvar saati üzerinde ekleyerek reklam yapabilirsiniz. Birçok insanın evinde üzerinde reklamınız olan duvar saatleri olabilir. Bastırdığınız saatler ile birlikte Masa Takvimide uyumlu olacaktır.

Duvar Saat

Önemli sözler geçtikçe, Zaman ve gelgit hiç kimseyi beklemez, bu yüzden her bireyin her işin dakikliğini sürdürmesi çok önemlidir. Yani, eskiden beri, zamanı görmek için kullanılan aparat yaygındı Clock oldu. Duvar saati, masaüstü saati, analog saat, dijital saat vb. Gibi farklı saat türleri vardır. İsminizi, metninizi veya istediğiniz herhangi bir fotoğrafı koayar saatin görünümünü kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Zaman ve gelgit hiç kimse için bekler. Demek, zaman olabileceği kadar eski. Ne anlama geliyorsa denemek zor; sen her zaman kısa olacaksın. Birinin asla zamanında olamayacağını söylememekle birlikte, sıkı zaman görevlileri, bu dünyada gözlerimizi açtığımız için tam zamanında olmasını zorunlu kıldı. Yani saatlerimizi, yani Baskılı saatlerimizi takip etmek için her zaman elimizde tutuyoruz. Düzenli olarak kullandığımız kronometrelerden bahsederken, kullanmanız gereken el saati olacaktır. Fakat ondan önce kaliteli el saati bir trend yarattı , Basılı Duvar Saatlerinin kuralıydı.. Büyük, yuvarlak ve zarif özel duvar saatleri evleri süslüyordu ve büyük eller nezaketle koşuyordu. Basılı Saatler tasarımı ve genel olarak saatlerin kullanımı, sadece zaman ve yaşlarla değiştirilmek için uzun bir yol kat etti. Bugün odanıza monte edilen saat, uzaktaki büyük bir kadranı işaretlemek yerine mükemmel bir sanat eseri.

Baskılı Duvar Saatlerini Satın Alın

Zaman göstermekten sadece bir kaliteli duvar saati değil, aynı zamanda bulundukları yere göre birçok nostaljik anın da taşıyıcısıdır. Örneğin, arkadaşlarınızla ya da öğretmenlerinizle çok fazla anınızı paylaşmış olabileceğiniz okul camı saati, spor salonunda her zaman dalga geçtiğiniz ya da açığa çıkardığınız spor saati. Her bir hafıza, saatlerin hiç durmadığı iki elin içine yerleştirilmiştir, bu nedenle saatlerin bu iki eli hiç kimseye bir şey söylemekten asla vazgeçmeyeceğinden, arkadaşlarının altlarında söylediğin sırların için endişelenmene gerek kalmaz!

Favori Basım ve Matbaa  web sitemizde kişiselleştirilmiş tebrik kartlarıyla birlikte hediye olarak veya hediye olarak güzel duvar saatleri tasarımları bulduk. Seni alma sloganıyla burada olduğumuz için, eşyalarını kişiselleştir, böylece eşyalarını yoluna koy. Hayatımızdaki en önemli şeyin saatlerin de kişiselleştirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bir Özel saati Aslında, evinize giren her kişinin farkına varması gereken bir şeydir ve elbette evde yaşayan insanlar. Neden senin iznin olsun ki? Hindistan'daki duvar saatleri gibi bir şey teklif edecek, bizim tutkumuz ya da bir trend başlatmanın bir yolu olarak söylenemez; kişiselleştirilmiş  kaliteli duvar saatinizi, istediğiniz gibi yapmak için Hindistan'da duvar saatleri satın almanızı öneriyoruz. Kişiselleştirilmiş saatinizi, resminizle veya sevdiğiniz kişiyle birlikte alabilirsiniz. Bunlar sadece örnek; Yaratıcı olabilir ve kendinize veya sevdiklerinize kişiselleştirilmiş bir saat veya Favori Basım ve Matbaa.in'den kişiselleştirilmiş bir hediye vermek için bir etkinlik bulabilirsiniz. Öte yandan, bir tasarımcı duvar saati satın aldığınızda tasarımları tamamlamış olursunuz, ancak kişiselleştirme ipucu yok.

Kişiselleştirilmiş Duvar Saat


Kişiselleştirilmiş duvar saatleri yakındaki ve sevgili olanlara, meslektaşlarına hediye vermek için kullanılabilir ve hatta promosyon amaçlı kullanılabilir. Trend, Delhi, Mumbai, Kolkata, Chennai ve diğer B sınıfı metro şehirleri gibi şehirlerde aktif olarak takip ediliyor. Bu yüzden trend yeni değil, çok etkili bir haber ve çok etkili bir tanıtım aracı. Büyük fantezi olabilir Birisi, zarif bir görünüm verecek duvarlara monte edilmiş baskılı saatler ve kişiselleştirilmişse daha iyi olamazmı . Sadece bu değil, aynı zamanda kişisel olarak tasarlanmış bir şirket logosu cam saati olabilir. Ve hediye vermek kafa karıştırıcı bir görev olduğu için en iyi şekilde çözümlemenize yardımcı oluyoruz - Ürünleri kişiselleştirerek. Özel duvar saatleri Birine vermek ya da kendin için yapmak gerçekten harika bir hediye. Öte yandan, sanatsal bir duvar saati, duvarınızı süslüyorsa ve bunun üzerine de baskınız varken bir açıklama yapar. Zamanında ne olması ve ne olmaması gerektiğine dair özgür bir saltanatınız olduğunda daha fazlası, çılgınca bir yaratıcılık yapmak konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Dekoratif Duvar Saatleri Baskı

Sadece estetik amaçlı değil, tanrılı cam saatler ibadet yerine veya odanızda da kullanılabilir. Hindistan'daki duvar saatleri ilahiyat saati ise takdir edilir. Dekoratif duvar pelerinleri günümüzün iç tasarım döneminde büyük rol oynamaktadır. İç mimarlar, tasarladıkları oda tasarımlarını tamamlamak için tasarımcı ve dekoratif duvar saati baskısını tercih ediyorlar. Sadece tasarımcı veya sanatsal olan duvar saatleri değil, aynı zamanda zodyak saati ve vitray saat de modadır. En iyi duvar saati marka koleksiyonumuza göz atarken en fazla cam saati bulacaksınız, bunun nedeni cam duvar saatlerinin arka plan görünürlüğünü en fazla vermesidir. Bu nedenle, cam duvar saati genellikle bizim tarafımızdan olduğu gibi, dünyadaki saatlerde kullanılmaktadır. Bu yüzden tüm kişiselleştirilmiş ürünlerimizin üzerinde cam var.

Favori Basım Saat Baskı

Firmanızın reklamını yapmak, sevdiklerinize özel bir tasarım hediye etmek, sınıf arkadaşlarınızla güzel hatıralarınızı ölümsüzleştirmek için yaptırabileceğiniz saat baskılarda favori basım olarak profesyonel bir hizmetin kapılarını açıyoruz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla beraber hazırladığımız saat baskılarda sizlere iki farklı saat seçeneği sunmaktayız. Dilediğiniz saat baskıyı yaptırabileceğiniz Metal duvar saati ve cam duvar saati seçeneklerimiz arasından seçtiğinizi belirterek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Metal duvar saatinde dört renk baskı yaptırabilir, cam duvar saatinde ise tek renk baskı yaptırabilirsiniz. Fiyat bilgisi ve baskı seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilir ya da Favori Basım web sitemizden ürün içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.