Afiş & Poster Baskı ve Basım - Favori Basım ve Matbaa

Afiş & Poster Baskı ve Basım

FAP01

 • 50*70 Cm
 • 90 gr Parlak Kuşe
 • Kesim Paket
 • CMYK 4+0 Baskı

FAP02

 • 35x50 cm
 • 115 gr Kuşe Parlak
 • Tek Yüz Cmyk Baskıd
 • Kesim Paket

FAP03

 • 70x100 cm
 • 135 gr Kuşe Parlak
 • Tek Yüz Cmyk Baskı
 • Kesim Paket

Afiş & Poster

Afiş & poster, hedef müşteri kitlenize etkili bir tanıtım yapma amacıyla uzun ya da kısa süreli kullanacağınız bir tanıtım aracıdır. Afiş & poster firmanız ile ilgili olarak tanıtımını yapmak istediğiniz ürünleri kapsayacağı gibi, hizmet ve ürünlerinizin de ayrı ayrı tanıtılmasına yardımcı olur.

Belirli ürünler ya da hizmetleriniz için kullanacağınız afiş & poster alışveriş merkezleri, fuarlar gibi yerlere asıldığında yeni müşteriler kazanma oranını yüksek bir şekilde arttırırlar.

Özel Büyük Poster Baskı Seçenekleri

Küçük bir işaretin yapamayacağı zamanlar vardır. Büyük bir izlenim bırakmanız gerektiğinde, büyük bir poster mükemmel seçenektir. Favori Basım ve Matbaa’nın üç standart boyutta geniş formatlı posterleri vardır - 50 x 70 , 35 x 50 veya 70 x 100  ancak gerçekten etkilemek istediğinizde daha büyük bir seçenek olmalı. Ve bir veya istediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz.

Tasarlanmış ve yazdırmaya hazır bir Afiş & Posteriniz yok mu? Seçeneklerin var! Afiş & Poster için birçok harika yaratıcı imkan var. Favori Basım ve Matbaa'nın tasarımcı ekibi projenizi tasarlayıp tamamlamanıza yardımcı olacak. Fikirlerinizin kağıt üzerinde gerçekleşmesini sağlamak için tasarımcıyla birebir çalışacaksınız. Poster baskı tasarımınızı bir araya getirip yazdırmaya hazır hale getirmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Senin için buradayız! Materyallerinizi ve fikirlerinizi alıp dikkat çekecek ve mesajınızı iletecek bir afiş & poster baskı oluşturacağız. Favori Basım ve Matbaa, sadece sizin için herhangi bir özel ürün yaratabilen tasarım ekibine sahiptir. Vizyonunuzun kağıt üzerinde gerçekleşmesini sağlamak için tasarımcıyla birebir çalışacaksınız. Grafik tasarımcılarımız yüksek nitelikli ve deneyimlidir (20 yıldan fazla). İyi tasarım ilkelerini anlıyorlar ve kapsamlı baskı öncesi bilgisine sahipler. Fakat daha da önemlisi, işinizi büyütmenize yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz şekilde çalışan tasarımlar yaratırlar!

Büyük Afiş Pazarlaması

İhtiyacınız olan her boyuttaki yüksek kaliteli özel afiş ve posterlerimizdeki mesajınızla etkili ve önde olun. Bu pankartlar ticaret fuarları, spor etkinlikleri, mağaza cepheleri, açılışlar, gösterileri, okul etkinlikleri ve daha fazlası için mükemmeldir. Dış mekan veya uzun süreli kullanım için, yağmura ve güneşe dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı. İç mekan kullanımı için, fotoğraf kalitesinde kağıt afişler ve posterler sunuyoruz. Bir sonraki şirket etkinliğiniz veya fuarınız için afiş baskı yaptırın. Yeni açılış veya yaklaşan etkinliğinizi hava koşullarına dayanıklı bir posterle duyurun.Afiş & Poster Baskılarınızı En Kaliteli ve Uygun Fiyatlarla Basıyoruz. Afiş Baskı ve Poster Baskı İçin Hemen Tıklayınız. Partilere Özel Seçim Afişi ve Posteri.

Favori Basım Afiş Poster Baskı

İş ve eğlence sektörünün vazgeçilmezi olan poster baskıyı Favori Basım olarak sizlere en uygun ve kaliteli seçeneklerle sunmaktayız. Üç farklı afiş- poster seçeneğimiz ile rengarenk tasarımlara imza atıyoruz.

50*70 cm, 35*50 cm , 70*100 Cm seçenekler ile sizlere sunduğumuz poster ve afişlerde CMYK 4+0 baskı, tek yüz CMYK baskı kullanmaktayız. Kesim paket olarak üretilen poster afiş baskılarda FAP01, FAP02, AP03 arasından işinize uygun olanı seçerek firmamıza siparişte bulunabilirsiniz. Ürünlerimizde 90 gram, 115 gram, 135 gram olmak üzere farklı gramajlarda parlak kuşe kağıt kullanmaktayız. Fiyat bilgisi ve aklınıza takılan diğer sorular için Favori Basım’a ulaşabilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Afiş baskının yanı sıra kartvizit baskılarımızıda inceleyebilirsiniz.