İstanbul Antetli Kağıt Basımı - Favori Basım ve Matbaa

İstanbul Antetli Kağıt Basımı

İstanbul Antetli Kağıt Basımı

Antetli kağıtlar şirketlerin kurumsal kimliklerini ön plana çıkaranyollardan birisidir. Rekabetin oldukça yüksek olduğu piyasalarda antetli kağıtlar marka bilinirliğini artırmaya yardımcı olurlar.

İstanbul antetli kağıt basımı ve satışının en yüksek olduğu illerden birisidir. Antetli kağıtlar şirketlerin kurumsallıklarını gösterirler.


Favori Basım tarafından basımı yapılan klasik bir antetli kağıtta, kağıdın üst kısmında firmanın amblemi ve adı bulunur. Kağıdın alt kısmında ise firmanın adresi ve diğer iletişim bilgileri yer alır. Standart bir antetli kağıt A4 boyutundadır ve bunlara uygun zarfları da bulunur. İstanbul antetli kağıt basımı firmaları, bu tür antetli kağıtları genellikle resmi yazışmaları için tercih ederler. Logo, firma ismi ve iletişim bilgilerinin hemen kağıdın arka planında basılı olması hem iletişimde kolaylık sağlar hem de firmaların çok daha prestijli görünmelerine neden olur. Ayrıca yazışmalarda antetli kağıt kullanımı karşıdaki firmaya da değer verildiğini ve önemsendiğini hissettirir.

Antetli kağıt tasarımında bilgilerin konumlandırılması sürecinde yani kenar boşluklarında zorunlu bir kural yoktur. Ancak sıklıkla üst ve yanlarda 10 veya 15 mm altta ise 7 mm’lik boşluk tercih edilmektedir.İstanbul antetli kağıt basımında birçok farklı kağıt türü tercih edilebilir ancak seçilen kağıdın kaliteli bir kağıt olması firma açısından kalitesi göstermesi yönünden bir avantaj olacaktır. Kağıt ağırlıkları da çeşitlendirilebileceği gibi standart olarak 80 veya 90 gram arasında çeşitlilik gösterir. Favori Basım, İstanbul antetli kağıt basımı için en çok tercih edilen firmalardan birisidir. Birbirinden kaliteli ve farklı antetli kağıt basımı Favori Basım tarafından hızlı ve kaliteli şekilde yapılır. Antetli kağıtların üzerine firmaların isteğine göre logolar kabartmalı olarak basılabilir. İç yazışmalar ve dış yazışmalar için farklı antetli kağıt tercih edilebilir. Favori Basım, İstanbul antetli kağıt basımı için firmaların kişisel isteklerine göre farklı basım seçenekleri sunar.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim