Ofset Baskı Ürünleri - Favori Basım ve Matbaa

Ofset Baskı Ürünleri

Ofset Baskı Ürünleri

Ofset baskı, belirli bir gramaja kadar kağıt ve kağıt benzeri materyallere baskı yapmayı sağlar. Çeşitli ürünlere uygulanması ve diğer yöntemlere göre daha avantajlı olması nedeniyle sık tercih edilen bir baskı türüdür.

Ofset baskı ürünleri; kitap, dergi, broşür ve kartvizit gibi ürünlerden oluşur. Aynı anda çok sayıda ürünün basılmasına imkan veren ofset baskı, firmalar için de avantajlı bir çözüm sunar.


Favori Basım, gelişmiş ofset baskı tekniklerini kullanarak ürünlere özel baskı işlemi yaparak ihtiyacınıza yönelik hizmetler sunmaktadır. Ofset baskı ürünler üzerine; logo, isim, yazı, görsel, fotoğraf, karikatür vb. desen ve şekiller kolay ve hızlı bir şekilde basılabilir. En yeni baskı tekniklerinden biri olan ofset baskıda, basılmak istenen görsel, yağ bazlı bir mürekkep ile yüzeyi düz hale getirilmiş bir kireçtaşı üzerine çizilir. Bu işlemin ardından uygulanan özel bir çözelti, görselin yer almadığı yerler tarafından emilir ve görseli oluşturan yağlı bölgelere nüfuz etmeden işlem yapılır. Ofset baskı ürünler hazırlanırken tasarımcı ile baskıcının birlikte çalışarak işlem yapması ürünün kalitesini artırır. Son teknolojiye sahip makinelerin özelliklerinden yararlanan tasarımcı ve baskıcılar, direkt olarak bilgisayarda bulunan çalışmayı kağıda aktarabiliyorlar. Favori Basım, yaptığı çalışmalarda çağa ayak uydurarak her zaman en son teknoloji ürünleri ve teknikleri kullanmayı tercih ediyor. Favori Basım’ın alanında uzman tasarımcıları ve baskıcıları her detayı ele alarak en iyi sonucu almak için çalışıyorlar.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 

 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   

   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim