Katalog Nedir ? - Favori Basım ve Matbaa

Katalog Nedir ?

Katalog Baskı Hakkında

Firmalar hizmetlerini veya ürünlerini görsel olarak müşterilere sunmanın en hızlı yolunun profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçtiğini çok iyi bilir. Yaptırdığınız bu görsel çalışma aynı zamanda müşterileriniz üzerinde bıraktığınız bir intibadır ve bu sebeple katalog basım sahibi olmanız firmanız için çok önemlidir. Çünkü yaptığınız ürünleri veya hizmetleri ayrıntılı bir biçimde tanıtma olanağı sunan katalog basımı, firmanızı net bir şekilde anlatma ve kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür.

Favori Basım Matbaa olarak katalog basım fiyatları hem cebinize uygun hem de kaliteli baskı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. En ucuz katalog fiyatları için matbaamızdan fiyat alarak katalog yapan firmalar arasında katalog baskı fiyatlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Firmanızın ön vitrinini en uygun katalog baskı fiyatları ile siz değerli müşterilerimize katalog yapımı konusunda temiz ve kaliteli baskı çözümleri sunarak firmanızın görsel vizyonuna değer katmayı arzu ederiz.

Katalog Baskı 'dan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

  • Kataloğunuzu bastırmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus katalog çalışmasıdır. Zira yapılan tasarım sizin müşteriniz üzerindeki etkiyi belirleyecek en önemli faktördür. Renk seçiminden çalışma görselindeki çizgilere kadar her şey müşterinizin kataloğunuzu ilk gördüğü andan itibaren bilinçaltında kataloğunuz hakkındaki düşüncelere neden olacaktır. Gerek rakip firmaların kataloglarını gerekse farklı sektör gruplarındaki katalogları inceleyerek fikir sahibi olmanız gereken noktaları fark etmenize olanak sağlayacaktır.

  • Katalog tasarımınızın kurumsal kimliğinize uygun olmasına özen gösterin.

  • Kataloğunuzun sizin görsel vizyonunuzu yansıtıp yansıtmadığına emin olun.

  • Katalog içeriğinizde sade anlaşılabilir bir dil kullanın ve göze hoş gelecek karakteristik bir yazı fontu kullanmayı ihmal etmeyin.

  • Müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri önceliklendirin.

  • Kataloğunuza görseller eklemeyi ihmal etmeyin. Resimler çoğu zaman yazılarla ifade edemeyeceğimiz bilgileri daha rahat ifade etmemize olanak tanır.

  • Ürün yada hizmetleriniz için tek bir katalog hazırlamak yerine sezon trendlerine uygun kataloglar hazırlamak müşterileriniz belli dönemlerde ki ihtiyaçlarına da çözüm olabileceğini unutmayın. Böylelikle ürünlerinizdeki ayrıntılara daha geniş yer verebilir ve müşterinizi ürününüz hakkında bilgisini artırabilirsiniz.

Katalog, içerik veya hizmetinizde. Kataloglar alfabetik katalog, sistematik katalog ve şirket katalogları olmak üzere üç ayrı bölüme ayrılmıştır. Ticari kataloglar günümüzün katalogları arasında en yaygın olanıdır. Firmaların sahip olduğu ürünleri hedef kitleye tanıtmak ve ilgili ve ilgili hale getirmek. Bu şirketler arasında sanayi şirketleri, pazarlama şirketleri ve dağıtım şirketleri bulunmaktadır.

Deneyimlerimizi ve geçmiş performanslarımızı, müşterilerimizi, işinizi doğru süreçte yönetebilmesi için kurumsal baskı işlerinde kaliteyi garanti ediyoruz. Profesyonel ekibimizle baskı, tasarım gibi tüm süreçleri adım adım ilerliyoruz ve her çeşit kataloglarınızı her adımda karşılaştırıyoruz. Grafik tasarım ekibimiz ve üretim ekibimizle, uygun kalitede yüksek kaliteli katalog baskı yapıyoruz. Müşterilerinize yüksek kaliteli ve çekici kataloglar sunabilmeniz için .

bütçenize uygun kriterlere göre en kaliteli baskı için tüm tecrübemizle çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tecribe ve  teknoloji müşterilerimize kaliteli ve güncel katalog çeşitlerinin baskı ve tasarımlarını sunmaktadır.